Masterpro Saf Akrilik

masterpro-saf-akrilik_m

“””100% Saf Akrilik Bağlayıcılı, her türlü Dış Cephe kullanımına uygun, 4 mevsim koruma sağlayan yüksek kaliteli, su bazlı bir dış cephe kaplamasıdır. Doğal kurumuş betonlar, çimento esaslı sıva, dış cephe sıvıları, tuğla, asbest çimento ve iyi durumdaki eski boyalı yüzeyler de dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılır.”””

Kat sayısı:2

Kullanım detayları

Yüzeyleri hazırlama:

Dış cephe kullanım içindir. Doğal kurumuş betonlar, çimeto esaslı sıva, dış cephe sıvaları, tuğla, asbest çimento ve iyi durumdaki eski boyalı yüzeylerde dekoratif ve koruyucu olarak güvenle kullanılır.

Boyama:

MASTERPRO SAF AKRİLİK; macun, astarlama vb alt yüzey işlemi yapılmış her türlü dış yüzeylerde son kat boya olarak kullanılır. Sıva, macun ve eski boyalı yüzeyler üzerine uygulamalarda Akrikor Silikonlu Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu Astar veya Marshallite Termoplastik Astar’lardan biri mutlaka ince 1 kat olarak uygulanmalıdır. Uygulanan astar cinsine bağlı olarak 2 veya 8 saat sonra MASTERPRO SAF AKRİLİK 2 kat olarak uygulanması önerilir. MASTERPRO SAF AKRİLİK uygulama katları arasında 12 saat beklenmelidir.

saatt

Kuruma süresi

Katlar arası bekleme süresi min 2 saattir.Tam kuruma süresi min.24 saattir.

firca
Kaplama Alanı

15 m²/L