Hakkımızda

ennurlogo

Firmamız, Ennur Ticaret olarak  1985 yılında Kocaeli ilinin Karamürsel ilçesinde Engin ÇINAR  ve Mehmet Nuri GÜLÇEK’in öncülüğünde  Karamürsel’de Habaş Sanayi Bayiliğinde ticari faaliyetlerine başladı.

Ülkemizin gerek ulusal gerekse bölgesel olarak ticaret hacminin olumlu yönden büyümesi,sektörel anlamda firmamıza olumlu yönde ivme kazandırdı.

Süreç içerisinde bölgemizin talepleri doğrultusunda firma bünyesinde ürünlerimizi çeşitlendirip perakende olarak nalburiye ürünlerini  de satmaya başladık.

Gelişen ve büyüyen ekonomi nezdinde 1996 yılında parakendiliği bırakıp Marshall Boya A.Ş’nin toptancılığını üstlendik.Bu doğrultuda 2500 m2 kapalı alana sahip deposuyla ‘’Toptancılık’’ sektöründe çok ciddi ve olumlu bir gelişmeye imza attık.

Güzel ülkemin gelişen ve büyüyen ekonomisine güç katmak ve  bölgenin giderek  arz talep  ihtiyacına cevap vermek için firma olarak portfeğimizi genişlettik.Buna binaen Yalova-İzmit yolunda 7000 m2 kapalı deposu,yan depoları gelişmiş, personel pazarlama ve sevkiyat ağıyla Kocaeli-Sakarya-Yalova-Bursa il ve ilçelerindeki değerli halkımıza haftanın altı günü dürüst ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.