Atlas Zımpara

Atlas

Su Zımparası

Atlas Zımpara su zımparalarımız özellikle, otomotiv, ahşap, mermer ve metal sanayiinde hem ıslak hemde kuru olarak kullanılabilen, silikon karbit aşındırıcısı ve dayanıklı kağıt mesnedi ile mükemmel yüzey elde eden, yüksek performanslı ve çok amaçlı bir ürünümüzdür.

188 ve 167 Kalite olarak iki farklı çeşit olarak piyasaya sunulan su zımparalarımız, lateksli kağıdı ve esnek yapısı sayesinde girinti ve çıkıntılarda da uyum sağlayabilen üstün özellikli ürünlerdir.

Atlas

Sünger Zımpara

Atlas sünger zımparaları, esnek sünger yapısı, dayanıklı zımparalama yüzeyi ve mükemmel tutuculuğu ile metal, sıva, ahşap,plastik ve fiberglass malzemelerin zımparalanması ve temizlenmesinde kullanılmaktadır.

Esnek yapısı ile avuca tam oturduğundan  aşındırılacak yüzeye ve girintili yerlere ulaşılmasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Silikon karbit  aşındırıcılı olan sünger zımparamızın çeşitli kumları mevcut olup bu ürünümüz  basitçe su ile yıkandıktan sonra bir çok defa kullanılabilir. 2 farklı ölçüde,çift taraflı ve dört taraflı olmak üzere iki çeşidi mevcuttur.